İDEAL KURSUNUZU SEÇİN

Dil hedefleriniz ne olursa olsun, ilgi alanlarınıza ve hedeflerinize uyacak bir Kaplan İngilizce kursu bulacaksınız, öğrenim görmek için sadece birkaç haftanız veya tam bir yılınız olsa da. Dost canlısı ve deneyimli öğretmenlerimiz hızla ve güvenle seviye atlamanıza yardımcı olacaktır.

NEYİ BAŞARMAK İSTİYORSUNUZ?

İngilizce seviyenizi genel olarak güçlendirmeniz mi gerekiyor? Belirli bir sınav için mi çalışıyorsunuz? Akıcılığınızı önemli ölçüde geliştirmek mi istiyorsunuz? Yurt dışında geçireceğiniz zamanı en iyi şekilde değerlendirmek için esnek bir ders planı önemli mi? Dil hedeflerinize mükemmel şekilde uyacak bir programımız var.

ESNEK İNGİLİZCE KURSLARI

Her biri her hafta başında başlayan ve minimum 2 hafta süren ve farklı başlangıç seviyelerine sahip olan Genel, Yarı yoğun* veya Yoğun İngilizce kurslarımıza katılın.

UZUN DÖNEM İNGİLİZCE KURSLARI

Daha akıcı hale gelin, kelime dağarcığınızı genişletin ve başka bir ülkede öğrenim görmenin sağladığı yaşam değiştirici deneyimin keyfine varın.

İNGİLİZCE SINAV HAZIRLIK KURSLARI

TOEFL ®, IELTS, GRE ®, GMAT ® veya Cambridge Sınav Hazırlığı için puanlarınızı yükseltmenize yardımcı olacak beceriler, stratejiler ve güven geliştirin. İŞ İNGİLİZCESİ KURSLARI Kariyerinize faydalı olacak yüksek seviyeli uzman bir kurs ile işinizde İngilizceye odaklanın.

AKADEMİK AMAÇLAR İÇİN İNGİLİZCE

Gelişmiş İngilizce yetkinliği ile birlikte İngilizce konuşulan akademik ortamlarda öğrenmeniz ve öne çıkmanız için ihtiyaç duyacağınız tartışma, sunum ve hitap becerilerini geliştirmenize yardımcı olacağız.

GENÇ ÖĞRENCİLERE YÖNELİK PROGRAMLAR

12-17 yaş arasındaki öğrenciler için İngiltere, Amerika ve Kanada’da heyecan dolu yaz programları sunuyoruz. Aynı zamanda, yıl boyunca bazı okullarımızda özel grup paketleri de sunuyoruz.

GENEL İNGİLİZCE

BU KURSU NEDEN SEÇMELIYIM?

 • Temel İngilizce becerilerinizi geliştirmek
 • İngilizce derslerinizi seyahatlerinizle birleştirmek
 • Kaplan’ın benzersiz K+ müfredatı ile öğrenmek

YARI-YOĞUN İNGİLİZCE

BU KURSU NEDEN SEÇMELIYIM?

 • Güvenle İngilizce konuşmaya odaklanmak
 • İngilizce sınıflarını eğlence etkinlikleriyle dengelemek
 • Kaplan’ın benzersiz K+ müfredatı ile öğrenmek
 • Çevrimiçi eğitim materyallerimize erişim sağlamak: K+ Online ve K+ Online Extra

YOĞUN İNGİLİZCE

BU KURSU NEDEN SEÇMELIYIM?

 • İngilizcenizin akıcılık seviyesini ileri bir seviyeye yükseltmek
 • Etkinlikler ve yolculuklar sırasında yeni becerilerinizden yararlanmak
 • Kaplan’ın benzersiz K+ müfredatı ile öğrenmek
 • Çevrimiçi eğitim materyallerimize erişim sağlamak: K+ Online ve K+ Online Extra
 • Kursunuzu yeteneklerinize özel sınıflarla kişiselleştirmek
 • Bir üniversite veya koleje geçiş yapmak için gereken İngilizce yetkinlik seviyesini karşılamak

UZUN DÖNEM İNGİLİZCE KURSLARI

İngilizcenizi geliştirmek ve bulunduğunuz şehirden keyif almanızı sağlayacak bir deneyim mi arıyorsunuz? Yanıt, uzun dönem İngilizce kurslarımızda gizli. Yeni bir kültürle sizi saran şehri tanımak için birkaç ay geçirin, bu arada İngilizcenizi akıcı hale getirerek ve harika beceriler edinerek kariyer veya akademik hedeflerinize ulaşmaya bir adım daha yaklaşın.

AKADEMİK SÖMESTİR

BU KURSU NEDEN SEÇMELİYİM?

İngilizcenizi akıcı hale getirmek ve bulunduğunuz şehri bir turistin bakış açısının ötesinde deneyimleme şansını arıyorsanız, Akademik Yıl ve Sömestir kursları bunun için ideal bir seçimdir. Birbirinden farklı senaryolarla beş veya altı ay boyunca yoğun şekilde İngilizceye yoğunlaşarak İngilizce düşünmeye, hatta belki İngilizce rüya görmeye başlayacaksınız! Akademik veya kişisel kariyerinizde bir sonraki aşamaya geçmek üzere İngilizce becerilerini ortaya koyabilen bir kişi olarak geri döneceksiniz.

AKADEMİK YIL

BU KURSU NEDEN SEÇMELİYİM?

Akademik Yıl kursunda 2 sömestir tatili ile yurt dışında 8 ay geçireceksiniz. Kendinizi yeni bir ülke ve kültüre bırakırken İngilizce dil becerilerinizi yüksek bir standarda getirmeye odaklanın.

İNGİLİZCE SINAV HAZIRLIK KURSLARI

Kaplan, öğrencileri en önemli sınavlara hazırlama konusunda seksen yıllık bir tecrübeye sahiptir; bizim için her şey bununla başlamıştır. Doğru İngilizce yetkinliğinin kariyerinizde yaratacağı farkı da biliyoruz. Kurslarımız sizi TOEFL®, IELTS, Cambridge Assessment English, GRE® veya GMAT® gibi sınavlarda istediğiniz notu almaya hazır hale getirecektir.

TOEFL IBT® VE AKADEMIK İNGILIZCE

BU KURSU NEDEN SEÇMELIYIM?

Amerika’daki kolejlere girmeyi düşünüyorsanız, TOEFL® en yaygın kabul gören sınavdır. Bu kurs akademik İngilizce ile TOEFL® sınavında başarılı olmak için gereken sınav tekniklerine odaklanmaktadır.

GRE® VE GMAT®

BU KURSU NEDEN SEÇMELIYIM?

Amerika’da yüksek lisans veya doktora programına başvuruyorsanız, almanız gereken sınavlar bunlardır. Kaplan’ın GMAT® ve GRE® programları ile diğer programlardaki öğrencilerden daha fazla öğrenci, işletme veya lisans üstü eğitim programlarına girebilmektedir. Kaplan ayrıca Daha Yüksek Puan Garantisi* vermektedir

IELTS

BU KURSU NEDEN SEÇMELIYIM?

Bu kapsamlı ve uyarlanabilir kurs, yükseköğrenim görmek, üniversiteye girmek veya diğer ülkelerde çalışmak isteyen öğrenciler için mükemmel bir hazırlık sunar. Özellikle İngiltere, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda veya Kanada’yı hedefliyorsanız IELTS en popüler İngilizce dili yetkinlik sınavıdır.

CAMBRIDGE ASSESSMENT ENGLISH

BU KURSU NEDEN SEÇMELIYIM?

Becerilerinize ve hedeflerinize uygun olanı kolayca seçebilmeniz için Cambridge sınavının 3 seviyesini sunuyoruz (B2 Birinci, C1 Gelişmiş, C2 Uzman) böylece becerilerinize ve hedeflerinize uygun olanı kolayca seçebilirsiniz. Bu kurs dünya çapındaki en iyi işletmeler ve eğitim kurumları tarafından kabul edilen bir sertifika almanıza yardımcı olacaktır.

İŞ İNGİLİZCESİ KURSLARI

İki dil bilen profesyoneller daha fazla rağbet görür. İster bir ürünü tanıtın, ister uluslararası pazar araştırmaları gerçekleştirin, isterseniz de dünyanın dört bir yanından gelen iş ortaklarıyla birlikte çalışın; dil becerileriniz işverenleriniz için paha biçilmez olabilir. İş İngilizcesi kursu ile bu olanaklardan en iyi şekilde yararlanın. İş dünyası için özelleştirilmiş yazma egzersizleri ve sınıf içi rol yapma oyunları; iş başvurularından görüşmelere, toplantılardan sunumlara ve konferans çağrılarına kadar uluslararası çalışma alanında yolunuzu bulmanıza yardımcı olur.

Kendi dengenizi bulun. Öğrenme zamanınızın büyük bir bölümünü genel İngilizcenizin akıcılığını ve özgüveninizi artırmaya ayırırken tamamlayıcı İş İngilizcesi kursu İngilizcenizi profesyonel bir ortamda kullanmaya hazır hale gelin. İsterseniz Yoğun İş İngilizcesi kursumuzla kariyer odaklı İngilizce öğrenmeyi de seçebilirsiniz.

AKADEMİK AMAÇLAR İÇİN İNGİLİZCE

BU KURS NEDEN SEÇILEBILIR?

 • Yükseköğrenim için gerekli dil yeteneklerini ve öğrenme stratejilerini geliştirin
 • İngilizce konuşulan bir ortamda akademik beklentilerle ilgili bilgiler edinin
 • Görevleri tamamlamak ve akıcı şekilde iletişim kurmak için gerekli güveni inşa edin ve bilgileri edinin
 • Avustralya, Yeni Zelanda ve Kanada’daki üniversite, kolej ve iş ortağı enstitüsü programlarına doğrudan giriş için hazırlanın

İNGİLİZCE SİZİ NEREYE GÖTÜRECEK?

İŞLETME OKULLARIMIZ

İngilizce konuşulan ülkelerde eğitim almanız için birçok neden var. İngilizce konuşulan ülkeler, en iyi 10 üniversiteden dokuzuna; en iyi 100 üniversitenin ise önemli bir kısmına ev sahipliği yapar. Eğitiminizi yurt dışında tamamlamak, kariyerinizin geleceği için uluslararası bir ağ oluşturmanıza yardımcı olur ve gelecekteki iş verenlerinizi etkileyeceği kesindir.

YÜKSEKÖĞRENİM HİZMETLERİMİZ

Sadece ihtiyacınız olan İngilizce yetkinliğini edinmenize yardımcı olmakla kalmayız; 250 kolej ve üniversiteden oluşan ağımıza erişim, koçluk ve eğitim planları oluşturmanıza da yardımcı oluruz.

ÜNİVERSİTE YERLEŞTİRME SERVİSİ

Doğru bölüm ve üniversiteyi bulmanızda size kişiye özel rehberlik imkanı sunarken başvuru sürecinde pratik yardım ve önerilerle de yanınızda olacağız. Seçtiğiniz kurumdan Şartlı Kabul Mektubu alacaksınız ve bizim ücretsiz İngilizce varış öncesi testimiz ve eğitim planımız gereksinimleri anlamanızda ve onları yerine getirmenizde size yardımcı olacak. Size İngilizce derslerinizin yanında akademik koçluk hizmeti de sağlayabiliriz. Bazı okullar (İngiltere hariç) TOEFL® ya da IELTS yerine Kaplan English sertifikanızı İngilizce yetkinliğinizin kanıtı olarak kabul etmektedir.

COMMUNITY COLLEGE PROGRAMI

Amerika’da bir üniversitede okumak istiyorsanız ancak rekabetçi kabul süreçlerine hazır değilseniz, Community College mükemmel bir ara adım olacaktır. Community College’de alınan “Krediler” bir lisans derecesi için aktarılabilir ve çoğu öğrenci iki veya üç yıl daha okuyarak öğrenimini tamamlamak üzere üniversiteye geçiş yapar. Programımız ile, ortak üniversitelerimizden Şartlı Kabul Mektupları almanız için gerekli çalışmalar başlatılırken bir süreliğine Community College dersleri alabilirsiniz.

KAPLAN INTERNATIONAL PATHWAYS

Kaplan International Pathways, uluslararası öğrencilere muazzam öğrenim olanakları sağlamak üzere en iyi üniversitelerle birlikte çalışır. Bir pathway programı ile mevcut becerileriniz ile seçtiğiniz üniversitenin giriş gereksinimleri arasındaki boşluğu doldurabilir ve bir programa dahil olmanızı sağlayabilirsiniz. Desteğimiz ile ihtiyaç duyduğunuz akademik becerilere, konu bilgisine ve İngilizce dil yeterliliğine sahip olacaksınız. Kaplan ile bir pathway programını başarıyla tamamladığınızda bir üniversitede yeriniz hazır olur. Hem lisans hem de yüksek lisans düzeyinde programlar bulunmaktadır ve genellikle dört ila 15 ay kadar sürebilir.

KAPLAN İŞLETME OKULU

Kaplan İşletme Okulu muhasebe, işletme, finans ve yönetim ile ilgili kariyer odaklı kurslarda uzmanlaşmıştır. Avustralya’daki dört kampüs ile bir yıllık işletme diplomalarından üniversite derecelerine kadar uluslararası çapta tanınan dereceler sağlıyoruz. Profesyonel kariyerinizi hızla başlatmak için gerek duyacağınız tüm pratik becerileri ve işletme teorilerini öğreneceksiniz.

POPÜLER KURSLAR

İşletme Lisansı Etkileyici iletişim becerileri ve farklı profesyonel alanlar hakkında uzman bilgilerle iş dünyasına adım atın. İşletme Yüksek Lisansı (MBA) Oyunu değiştirebilecek bir lider olabilmek üzere kendinizi geliştirin. MBA kurslarımız belirli bir alanda bütünleştirici bilgiler edinmenizi veya beş önemli uzmanlıktan birini seçmenizi sağlar. Muhasebe Yüksek Lisansı (MAcc)* Finansal raporlama, işletme ve ortaklıklar hukuku, kurum yönetimi ve mevzuat süreçleri dahil olmak üzere muhasebe ve işletme yetileri ile ilgili ayrıntılı bilgiler edinin.

DUBLIN BUSINESS SCHOOL (DBS)

Dublin’in merkezinde yer alan DBS, İrlanda’nın en büyük bağımsız kolejidir ve 2018 Ulusal Eğitim Ödülleri’nde Toplam Mükemmellik alanında birincilik ödülü almıştır. Sanat Okulu, İşletme ve Hukuk Okulu ile Profesyonel Okul unsurlarını bir araya getiren DBS, İşletme ve Hukuk’tan Film Çalışmaları ve Sosyal Bilimlere kadar kariyer odaklı konularda tam zamanlı ve yarı zamanlı lisans ve yüksek lisans programları sunar.

POPÜLER KURSLAR

Finansal Hizmetler BA (Hons) Finansal piyasaların temel mekanizmaları ile faaliyetlerini öğrenin ve yarının finansman yöneticileri için tasarlanan bu kurs ile, kurumların özellikle aradığı risk yönetim becerilerinizi geliştirin. Film ve Medya Lisansı Bu dinamik meslek kursunda dijital görüntülemeden senaryo yazma ve yayıncılığa kadar önemli medya becerileri geliştirin. Hukuk Çalışmalarında Lisans Uluslararası yasama sistemini keşfedin, AB yasalarının kaynaklarını ve mevzuat çerçevelerini anlayın ve yasal sorunları belirleyerek çözmeyi öğrenin.